[ultimate_heading main_heading=”Tarihçe” heading_tag=”h1″ alignment=”left”][/ultimate_heading]

1985 yılında Bayram Bozkurt tarafından Bozkurt Ticaret olarak faaliyete başlayan firmamız, ilk olarak inşaat malzemeleri satışı, hafriyat ve nakliyat işleri yapmıştır.

1995 yılına kadar inşaat sektöründe edindiği tecrübeyle bir çok projeye imza atan firmamız aynı yıl kurumsallaşmasını tamamlayarak Kurtaş İnşaat ve Kurtarmacılık olarak tüm faaliyetlerini tek çatı altında toplamıştır.

2003 yılında İnşaat Mühendisi Kamuran Bozkurt genel müdür olarak firmanın başına geçerek yatırımlara hız vermiştir.

2010 yılında Altın Balat Konakları projesini hayata geçiren Kurtaş İnşaat tecrübesini kaliteyle birleştirerek marka olmanın gururunu yaşamış ve yaşatmıştır.

2013 ve 2015 yıllarında Mimar ve İnşaat Mühendisi olarak şirket ortaklığına getirilen Yavuz Bozkurt ve Muhammed Emin Bozkurt ile yeni bir ivme kazanan Kurtaş İnşaat bir yandan inşaat projelerine devam ederken Kurtaş Vinç olarakta sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir.

[icon_timeline timeline_line_color=”#bf9b6b”][icon_timeline_item time_title=”1985″]Bozkurt Ticaret[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”1995″]Kurtaş İnşaat ve Kurtarmacılık[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2003″]İnşaat Mühendisi Kamuran Bozkurt genel müdür olmuştur.[/icon_timeline_item][icon_timeline_feat time_title=”2010″]Altın Balat Konakları[/icon_timeline_feat][icon_timeline_item time_title=”2013″]Mimar Yavuz Bozkurt şirkete ortak olmuştur.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2015″]İnşaat Mühendisi Muhammed Emin Bozkurt şirkete ortak olmuştur.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2016″]BALATNEUE[/icon_timeline_item][/icon_timeline]